Mobil Onay

Whatsapp Sanal Numara Alma

Whatsapp Sanal Numara Nasıl Alınır? 

Whatsapp  milyonlarca  kullanıcısı olan sosyal mesajlaşma  ve  iletişim uygulamasıdır. Whatsapp ile  görüşmeler telefon numarası  kullanarak yapıldığı  için  whatsapp üzerinden konuşacağınız kişilerin  tanığımız kişiler olması gerekir. Öbür türlü telefon numaranız  istemediğiniz  kişilerin ellinde  olabilir.

Whatsapp sanal  numara hizmeti sayesinde  tek kullanımlık  numaranız  ile whatsapp hizmetinden faydalanabilir, o numara  hizmeti sonlana kadar  whatsapp  kullanmaya devam edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Whatsapp Hangi Ülkeden  Numara Alabilirim ? 

Whatsapp numara onay  sitemimizde  onlarca  ülkeden numara alımı yapabilirsiniz. Üye olduktan sonra  bakiye  yüklemesi yaparak; panelinizden  servis ve ülke seçimi yapabilir, hizmet verilen ülkelerden  hangisini arzu ederseniz whatsapp sanal numara alabilirsiniz.

Whatsapp Fake Numara Alma 

Mobil onay hizmetleri bazen  whatsapp sahte  numara ve ya  whatsapp  fake  numara olarak bilinmektedir. Bu hizmet aslında size sahte bir unsur  satışı gerçekleştirmez. Sistemin amacı sizi  anonim olarak whatsapp hizmetinizi  kullanabilmenizi sağlamaktır.

Aldığım Numara Garantili Midir? 

Whatsapp mobil onay hizmetlerinde alınan numara  yıllarca kapanmayacağı  gibi 1 saatte de  kapanabilmektedir. Whatsapp mobil onay hizmetinin  bu yüzden  herhangi  bir  kesinliği  yada garantisi yoktur. Kullanıcılara tavsiyemiz whatsapp sanal numara aldıktan sonra  çift faktörlü güvenlik doğrulamasını açmalarıdır. Bu şekilde  alınan  numaraya farklı bir platform üzerinden kod talebi yapılamayacaktır.

Sahte Whhatsapp Numarası Almak Suç Mudur ? 

Sanal whatsapp numarası alıp kullanmak suç değildir. Bu aldığınız whatsapp numarasını ne  amaçla kullandığınıza göre  suç  teşkil edebilir. Siz sanal ortamda  güvenliğinizi sağlamak istiyorsanız burada  bir suç unsuru yoktur.

Hangi Ülkeden Whatsapp Numarası Almalıyım? 

En çok tercih edilen  whatsapp sanal numara servisimiz Rusya’ dır.  Hem fiyat, hem de  kod gelme hızı  ön planda tutulduğunda  özellikle whatsapp numarası almak istediğiniz bir ülke  yok ise Rusya ve  Kanada servislerini kullanabilirsiniz.

4.9/5 - (34 votes)

İlgili Makaleler

82 Yorum

  1. Ucuz mobil onay siteleri arasında araştırma yaparken sizi buldum fiyat listeniz nerededir. Mesela rusya whatsapp kaç para ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir