Sanal Numara

Azerbaycan Whatsapp Numarası Alma

Azerbaycan için +994 kodlu sanal whatsapp numarası nasıl alınır ?

Azerbaycan Fake Whastapp Numarası Alma

Azerbaycan telefon kodu +994 ile sanal  numara kullanarak  whatsapp  onay  kodu almak mümkündür. Türkiye’ de ve ya Azerbaycan’ da yaşayan kullanıcılarımız  +994 sanal numara alarak whatsapp  kullanabilirler. Azerbaycan numarası alarak whastapp kullanmak için yapmanız gereken ilk adım  Onaykodu.net sitemize  giriş yaparak  kayıt işlemini tamamlamanızdır.

Kayıt işleminden sonra hesabınıza yükleme yapmanız gerekmektedir. Azerbaycan sanal whatsapp numası almak için numara al sayfasından whatsapp  seçmesine gelerek Azerbaycan ülke seçeneğini belirlemektedir. Bu aşamada Azerbaycan fake whatsapp  numarası fiyatını öğrenebilir yükleyeceğiniz bakiyeyi ona göre ayarlayabilirsiniz.

Onaykodu.Net ‘de min  20 tl  olmak üzere hesabınıza bakiye yüklemesi  yapabilirsiniz.

Azerbaycan Mobil Onay 

Azerbaycan +994 sanal numarası ile sadece whatsapp değil  yüzlerce uygulamada mobil onay  işlemi  yapabilmektesiniz. Azerbaycan sanal numarası alarak, tinder, telegram, twitter, faceook, instagram vb yüzlerce uygulamada sanal numara ile sms doğrulama işlemi yapmanız mümkündür.

Azerbaycanlılar için sanal numara almak çok kolay. Azerbaycanlıların  %90 ‘ı  Türkçe biliyor ve sistemimizi kolayca kullanarak  +994 sanal whatsapp numarası alabilmektedirler.

Azerbaycan fake whastapp numarası ile kendi  numaranız ile aynı şartlarda whatsapp uygulamasını kullanabilir, dilerseniz whastapp business yükleyerek ek bir whastapp olarak da azerbaycan sanal numaranızı kullanabilirsiniz.

Azerbaycan Whastapp Business Yükleme

Azerbaycan +994 sanal numara aldınız ve whastapp ta ekstra bir whastapp  uygulaması olarak kullanmak istiyorsanız  mobil cihazınıza whastapp business uygulamasını yükleyerek  ikinci bir whastapp olarak +994 sanal  nuamranızı kullanabilirsiniz.

Azerbaycan sanal numara ile whastapp kurma hakkında sormak istediğiniz bir şey var ise onaykodu.net üzerinden kayıt olarak destek bölümünden ve ya aşağıdaki yorum butonuna basarak yorum yaparak takıldığınız noktaları sorabilirsiniz.

4.5/5 - (2 votes)

İlgili Makaleler

37 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir