Mobil Onay

+7 Whatsapp Numarası Nasıl Alınır

+7 Hangi  Ülkenin Kodudur

Whatsapp  mobil onay servislerimiz içerisinde bir çok  ülkede  hizmet vermekteyiz. Bunların içerisinde en  çok  kullanılan ülkelerden  biri de Rusya’ dır. Mobil onay  hizmetlerinde sağlayıcı konumunda da rol alan Rusya sanal numara ücretlerinde de en  ekonmik servisler sunmaktadır.

+7 Ülke kodu Rusya tarafından sunulmaktadır. kazakistan da da +7 kodunu  görebilmekteyiz. Ama piyasada +7 kodlu whatsapp  kullananların %90 ‘ı Rusya üzerinden mobil onay yaparak sanal whatsapp numarası kullanmaktadır.

İlgili Makaleler

+7 Whatsapp Numarası Alma

+7 kodlu whatsapp numarası almak için yapmanız gereken çok basit. Sitemizin sağ üst köşesinde bulunan kayıt ol butonuna  tıklayarak saniyeler  içerisinde kayıt olacaksınız.

Sonrasında bakiye  yüklemesi yapmanız gerekmektedir.  Bakiye  yükleme işleminde ister havale ( Komisyon yoktur) İsterseniz de  kredi kartınız ile  (Anında bakiye hesabınıza yansır) yükleme  yapabilirsiniz.

Bakiyenizi de ekledikten sonra whatsapp servislerinde  Rusya bölümünü seçerek ” Numara AL”  butonuna tıkladığınızda sistem size  otomatik bir +7 kodlu numara verecektir.

Bu işlemle  birlikte telefonunuza / tabletinize  yüklediğiniz whatsapp busines  uygulamasına  numaraya girip kod gönder  butonuna bastığınıza gelen kod  onaykodu.net  panelinizdeki numaralarım kısmına gelecektir. Aldığınız kod ile +7 kodlu whatsapp numaranızın doğrulamasını  yapabilirsiniz. 

– Kod  gelmezse  işlemi iptal edebilirsiniz. Bakiye derhal hesabınıza iade olunur.

– 10 dk içinde  kod gelmediği  halde iptal etmez iseniz bakiye  işlem tamamlandı olarak düşünülüp iade edilmez. 

4.5/5 - (2 votes)

İlgili Makaleler

43 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir