Sanal NumaraSMS Onay

Tek Kullanımlık Numara Alma

Tek kullanımlık  numaralar  internet  ortamında  alınan sanal  numaralardır. Sanal numara almak eskisi  kadar zor değildir. Onaykodu.Net sayesinde  saniyeler  içinde  sisteme üye olarak sanal  numara alabilir ve  sosyal medya  hesap doğrulama işlemlerinde  kullanmaya başlayabilirsiniz.

Salan Numara Nerede Kullanılır ? 

Sanal numaralar  öncelikle  whatsapp, telegram gibi  sosyal mesajlaşma  uygulamalarında, bunun yanı sıra  twitter, google, facebook, instagram gibi sosyal medya hesaplarına mobil  onay işlemi yapmak için  kullanılır.

İlgili Makaleler

Sanal Numaranın Artısı Nedir ? 

Sanal numaralar ile güvenmediğiniz ya da  kişisel telefon numaranızı paylaşmak istemediğiniz  platformlarda  zorunlu  mobil onay işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sanal numaralar sayesinde  spam bir çok mesajdan kurtulur  ve  şahsi numaranızı  herhangi bir olası tehditten korumuş  olursunuz.

Sanal Numara  Tekrar Kullanılabilir Mi ?

Sanal numaralar  ile aldığınız kodlar tek seferliktir. Telegram ve  whatsapp  hizmetinde sanal  numara  ile hizmet başlattığınızda  numara hizmet  dışı kalana kadar  o  hizmeti kullanabilirsiniz. Yani  whatsapp telegram gibi  hizmetleri  uzun süreler  ( Kapanmadığı sürece )  kullanabilirsiniz.

Açılan twitter, facebook vb hesaplarda kod yanlız bir kereliğine  gelmektedir. Bu  yüzden tek  bir numara ile tek bir hesap mobil  onay işlemi  yapılabilmektedir.

Aynı Sanal Numarayı Tekrar Alma  İşlemi 

Aynı sanal numara  tekrar alınabilir. Bunun için sanal numaranın o  hizmette  boşa düşmüş  olması gerekir. Bunun eskiden aldığınız bir sanal numarayı tekrar almak istiyorsanız  destek bileti açarak müsaitlik durumunu kontrol ettirebilirsiniz.

 

5/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

43 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir