Mobil Onay

Sanal Numara Nedir ? Sanal Numara Nasıl Alınır

Sanal numara; aslında  size fiziksel olarak teslim edilmeyen sadece dijital ortamda mobil onay kodu almak için  kullandığınız numaradır.

Normalde sim kart aldığınızda size  fiziksel bir elektronik kart parçası verilir. Bu kart sayesinde telefonunuza takar ve  anlaşmalı  olduğunuz operatör hizmetlerini  kullanabilirsiniz. Sanal numarada ise size herhangi bir fiziksel  işlem  yapılmaz. Dijital ortamda oluşturulmuş bir numara üzerinden mobil doğrulama işlemlerinizi  yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Örn: Micro SD hafıza kartı ile fiziksel  bir belleğe sahip  olursunuz. Ama Could yöntemi ile dijital bir belleğiniz olur.  Sanal kredi kartları da  sanal numaralar örnek olarak gösterilebilir.

Sanal Numara Nereden Alınır? 

Sanal numara almak için doğru yerdesiniz. Onaykodu.Net sitemize  kayıt bölümünden saniyeler içinde  kayıt olabilirsiniz. Sonrasında  bakiye yükleyerek sanal numara alabilirsiniz.

Sanal Numara Ne İşe Yarar ? 

Sanal numaralar ile ; 

Whatsapp, Telegram, İnstagram, Facebook, Google , Twitter  vb onlarca  platforma kendi  numaranızı vermeden üye  olabilir hesap açabilirsiniz.

  • Chat ve sohbet uygulamalarına hesap  açabilir ve anonim olabilirsiniz.
  • Whatsapp  için yurt dışı numara alıp kullanabilirsiniz.

Sanal Telefon  Numarası Ücretleri  Nedir ? 

Sanal numaralar onaykodu.net farkı ile servise ve ülkeye göre değişmekle beraber 0,50 tl den başlayan fiyatlara sanal numara alabilirsiniz. Yanlış duymadınız  sadece  50 kuruş !!

Size de  hesaplarınızda  kullanmak için sanal numara  almak istiyorsanız hemen kayıt olun ve  kullanıcı  odaklı sistemimizin  kalitesinden faydalanın….

 

4/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

48 Yorum

  1. Ucuz mobil onay siteleri arasında araştırma yaparken sizi buldum fiyat listeniz nerededir. Mesela rusya whatsapp kaç para ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir