Mobil Onay

Fransa Sanal Numara Alma Yönetimi

Fransa Sahte  Sanal Numara Alma Yönetimi

İnternet üzerinden birkaç saniye içerisinde uygun fiyata dilediğiniz ülkeden fake numara alacağınızı biliyormuydunuz?Fransa sahte numara nasıl alınır yazımızda bu konuya değineceğiz.

Fransa Sanal Numara Alma

Onaykodu .Net sitesi kullanıcı odaklı sistemi sayesinde dakikalar içerisinde Fransa alan kodlu sanal numaralar almaya imkan sağlamaktadır. Çok uygun fiyatlara 7/24 dilediğiniz bir anda Fransa’ya ait sanal numaralara sahip olabilirsiniz.Bu numaraları yazılı iletişim platformlarında internetle ilgili farklı sektörlerde kullanabilirsiniz. Numara sistem üzerinden alındıktan sonra ilgili numaraya kullanılan uygulama tarafından SMS gelmekte ve gelen kodu kullanarak Fransa numaralarını tüm sosyal medya platformlarında ve çeşitli web sitelerinde kullanabilirsiniz. onaykodu.net  üzerinden Fransa sanal numara almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler
  • Kaydınız yapıldıktan sonra müşteri paneli sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu bölümde bakiye yükle menüsüne tıklayarak en az 20 TL yükleyerek işleme devam edebilirsiniz.
  • Ödemeleriniz Shopier  altyapısı ile güvenli bir şekilde gerçekleştirilir.
  • Ödemenizi yaptıktan sonra her hangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Otomatik olarak bakiyeniz hesabınıza yansıtılır.
  • Numara al bölümünden dilediğiniz hizmeti seçerek açılan pencerede ülke seçimi yapmanız gerekecektir, bu pencerede ülkelere ait servis ücretleri de yer almaktadır.

+33 whatsapp numarası almak için bu adımları takip ettikten sonra artık bir Fransa numarasına sahip olacaksınız. Bu numarayı çeşitli web platformlarında kullanarak bu platformlarda sms alabilirsiniz.

3/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Ucuz mobil onay siteleri arasında araştırma yaparken sizi buldum fiyat listeniz nerededir. Mesela rusya whatsapp kaç para ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir