Mobil Onay

Hollanda +31 Fake Numara Nasıl Alınır?

Hollanda +31 Fake Numara Nasıl Alınır?

 

İnternet üzerinden birkaç saniye içerisinde uygun fiyata dilediğiniz ülkeden fake numara alacağınızı biliyormuydunuz? Hollandafake numara nasıl alınır yazımızda bu konuya değineceğiz.

İlgili Makaleler

 

Hollanda Sanal Numara Alma

onaykodu.net sitemiz kullanıcı odaklı sistemi sayesinde dakikalar içerisinde Hollanda alan kodlu sanal numaralar almaya imkan sağlamaktadır. Çok uygun fiyatlara 7/24 dilediğiniz bir anda Hollanda’ya ait sanal numaralara sahip olabilirsiniz.Bu numaraları yazılı iletişim platformlarında internetle ilgili farklı sektörlerde kullanabilirsiniz. Numara sistem üzerinden alındıktan sonra ilgili numaraya kullanılan uygulama tarafından SMS gelmekte ve gelen kodu kullanarak Hollanda numaralarını tüm sosyal medya platformlarında ve çeşitli web sitelerinde kullanabilirsiniz. onaykodu.net üzerinden Hollanda sanal numara almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • Kaydınız yapıldıktan sonra müşteri paneli sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu bölümde bakiye yükle menüsüne tıklayarak en az 20 TL yükleyerek işleme devam edebilirsiniz.
  • Ödemeleriniz Weepay altyapısı ile güvenli bir şekilde gerçekleştirilir.
  • Ödemenizi yaptıktan sonra her hangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Otomatik olarak bakiyeniz hesabınıza yansıtılır.
  • Numara al bölümünden dilediğiniz hizmeti seçerek açılan pencerede ülke seçimi yapmanız gerekecektir, bu pencerede ülkelere ait servis ücretleri de yer almaktadır.

+31 whatsapp numarası almak için bu adımları takip ettikten sonra artık bir Hollanda numarasına sahip olacaksınız. Bu numarayı çeşitli web platformlarında kullanarak bu platformlarda sms alabilirsiniz.

 

Oy verin !

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. En ucuz facebook onay sitesi ararken sizi gördüm. facebook hesap açıyorum 50 kuruşa facebook onay servisi var mı

  2. Amerika whatsapp numarası almak istiyorum yardımcı olur musunuz ? Amerika kodlu whatsapp numarası alacağım sizden haber bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir